ul. Armii Krajowej 59/1, Skierniewice
  +48 603 858 484
  +48 517 282 510

OPINIE

Zobacz co o nas piszą i mówią nasi Pacjenci!

Przemysław Regulski
Przemysław Regulski
2022-09-27
poleca
Najlepszy zespół w całej Polsce. Naprawdę. Zachęcam do przeczytania mojej opinii poniżej, warto omijać inne gabinety i skorzystać właśnie z tego. Kto choć raz zwrócił uwagę na moje uzębienie wie, że nie byłem łatwym przypadkiem dentystycznym. Problemy z uzębieniem, narastające od dzieciństwa, nie rozwiązują się same. Negatywne nastawienie do pseudo specjalistów, którzy urządzili mi pieklo na ziemii (szczegolnie nie pozdrawiam pewnego dr z Poznania), utrudnić mogło każdemu nowemu dentyście pracę ze mną. "Mocne" i problematyczne unerwienie, odporność na znieczulenie i strach do "dłubania". Czy osoba czytająca ten post zna podobne problemy? Jeśli tak to ja już mogę że spokojem zagwarantować, że mogę z czystym sumieniem polecić ludzi którzy te problemy unicestwią lub zminimalizują do poziomu, znośnego nawet dla najgorszego możliwego marudy (np. Mnie). Zapewniono mi w tym gabinecie nie tylko opiekę dentystyczną, (radząc sobie z problemami, które towarzyszyły mi od samego dzieciństwa), ale również emocjonalne, ludzkie zrozumienie. Każdą osobę z problemem lub sprawą dentystyczną zapraszam do umówienia się na wizytę ze specjalistami gabinetu uDentystów.
Martyna Zwolińska
Martyna Zwolińska
2022-01-30
poleca
Najważniejsze dla mnie, leczenie bez bólu ❤️ ogromna wiedzą, profesjonalizm, szacunek z tym kojarzą mi się UDentystów. Dodatkowo najnowocześniejszy sprzęt w jednym miejscu więc duża oszczędność czasu. Polecam!
Edyta Manzel
Edyta Manzel
2022-01-30
poleca
Świetni fachowcy, bardzo empatyczni lekarze. Nie idą na łatwiznę. Zbadają, doradzą, wytłumaczą co i dlaczego. Widać, że wiedzą co robią. Większość stomatologów, u których leczyłam się wcześniej, przeważnie nie mówiła co robi, dlaczego i na czym polega leczenie, bo to "strata czasu" - mogą w tym czasie przyjąć następnego pacjenta. Tu było inaczej. Oprócz tego super obsługa, miła asystentka, piękny gabinet. Czysto, schludnie i pachnąco. Cena adekwatna do jakości. Polecam! 🙂